En Fit Body Nedir?

İlk önce size nasıl En Fit Body ile tanıştığımı anlatmak istiyorum. Tamamen şans eseri! Spordan çıkıp Suadiye’de arkadaşımın evine gitmiştim ve hazırlıksız gittiğim bir gün olduğu için yanımda sağlıklı yiyecekler yoktu. Daldım yemeksepeti ne. Hemen sipariş verip denemek istedim çünkü çok güzel alternatifler vardı. Vee, sonuç olarak çok memnun kaldım. 

Ben orda ne mi yapıyorum? Bu sağlıklı mutfağın yeni menüsünün kalori ve besin içeriklerini sizin için hesapladım. Karbonhidrat, lif, yağ ve protein değerlerini yemeğin hemen yanında ayrıntılarıyla birlikte görebilirsiniz. Bunun dışında her cumartesi oradayım. Hem gidip smoothiemi içiyorum, hem de danışanlarımla görüşüyorum. Danışanım yoksa da alıyorum ipadimi işlerime dalıyorum. Zaman zaman da Burak hoca ile birlikte sadece 25 dakika süren antrenman yapıyorum. Bu antrenmanın süresi kısa ama bir o kadar da etkili. Çünkü Ems teknolojisi kullanılıyor. Yani, Electric Muscle Stimulation (Elektrikli Kas Uyarılması). Tabi sadece kaslara uyarı gönderilmiyor 25 dakika boyunca. Bu uyarılar gönderilirken Burak Hoca eşliğinde egzersiz de yapıyorsunuz. Ardından yukarı çıkıp sıcacık tertemiz güzel yemeklerden yiyorum. 

Diyeceğim o ki, Suadiye’de bulunan En Fit Body ‘ye sizi de beklerim. Dilerseniz EMS eşliğinde spor yapmaya, dilerseniz benden beslenme danışmanlığı almaya veya sağlıklı menüsünü denemeye! Linki için www.enfitbody.com ‘un üstüne tıklayın.

Leave a Reply